Russain & Ukrain

Україна стала однією з перших дев’яти країн, де WhatsApp запустив нову послугуКИЇВ. 25 липня. УНН. У понеділок, 24 липня, месенджер WhatsApp запустив новий інструмент односторонньої розсилки — WhatsApp Channels. Україна опинилася серед перших 9 країн, де ця послуга стала доступною. Про новину повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, пише УНН.

Деталі

За даними міністра Федорова, один із найбезпечніших месенджерів у світі стає ще комфортнішим та зручнішим. Українці одними з перших отримують доступ до створення власних WhatsApp Channels.

Цитата

«Зможете генерувати контент на перевіреному й простому майданчику. А також об’єднати український інформаційний простір та вийти на новий рівень комунікації держави, лідерів думок і медіа», — йдеться у повідомленні.

Доповнення

Наголошується, що це особливо актуально в умовах російської агресії. Росіяни постійно шукають нові підходи, щоб отримати дані українців, посіяти паніку та дестабілізувати ситуацію в країні. Нові можливості платформи допоможуть побудувати безпечнішу взаємодію між українцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прощання з птахом: Twitter змінив логотип на Х

Як це працює?

WhatsApp Channels — це інструмент односторонньої розсилки повідомлень, яким можуть користуватися люди, організації та бізнеси.

За допомогою WhatsApp Channels адміністратори зможуть надсилати повідомлення, світлини, відео, наклейки чи опитування.
Канали з’являться у новій вкладці «Оновлення». Користувачі зможуть шукати цікаві для себе канали у каталозі, щоб стежити за новинами спортивних команд, органів місцевої влади. Повідомлення у каналах зберігатимуться протягом 30 днів.
Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button