Russain & Ukrain

У Сибіру фсб затримала прихильника української націоналістичної організації – росзміКИЇВ. 26 липня. УНН. У республіці Хакасія, що входить до складу Сибірського федерального округу рф, працівники фсб затримали 18-річного прихильника української націоналістичної організації. Про це повідомляють російські змі, передає УНН.

Деталі

Зазначається, що оперативники затримали 18-річного жителя міста Абакан, який, за їхніми даними, є прихильником української націоналістичної організації. Проти затриманого розслідується кримінальна справа про публічні заклики до екстремістської діяльності.

За даними слідства, чоловік з метою залучення нових прихильників до українського націоналістичного об’єднання у період з грудня 2022 року до січня 2023 року з використанням месенджера поширював матеріали, спрямовані на пропаганду та виправдання діяльності структури.

Слідчий комітет росії порушив кримінальну справу. Проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів та слідчих дій, спрямованих на встановлення всіх обставин злочину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни облаштували “шпигунський пункт” на даху посольства в Кишиневі – ЗМІ
Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button