Russain & Ukrain

Тривога в Україні: на підступах до Києва працює ППО


Є загроза атаки дронів та балістичного озброєння.

РФ знову атакує Україну вночі / Скриншот

У ніч на вівторок, 25 липня, у низці областей України оголосили повітряну тривогу через загрозу атаки безпілотних літальних апаратів.

Зараз тривога лунає у Донецькій, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Одеській, Херсонській, Кіровоградській, Черкаській та Київській областях, а також у Києві.

У Повітряних Силах Збройних Сил України попереджали про загрозу застосування російськими загарбниками ударних безпілотників. О 01:39 східні області сповістили про загрозу застосування балістичного озброєння.

У Київській міській військовій адміністрації також повідомили, що існує загроза ударних БПЛА для столиці. “Прямуйте до укриття”, – йдеться у повідомленні.

Оновлено о 02:25: На підступах до Києва працює ППО, кажуть у КМВА.

Оновлено о 02:30: Відбій загрози БПЛА у Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях. Натомість тривогу оголосили на Житомирщині.

Удари по Україні: останні новини

Нагадаємо, вчора ввечері російські загарбники обстріляли Костянтинівку у Донецькій області касетними снарядами. Наразі відомо про загибель 10-річної дитини, ще четверо отрмали поранення.

Вас також можуть зацікавити новини:


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button